21:51

Jesienna wish list 2019: peelingi i nawilżenie.

Było Denko, więc przyszła kolej na listę życzeń. Chociaż obiecuję sobie ograniczenie zakupów, to jednak jest kilka kosmetyków, które chcę kupić w najbliższym czasie. Całe szczęście, nie ma tego dużo, więc ciągle jest szansa na minimalizację moich zapasów.

Kosmetyki The Ordinary.
Na mojej liście są trzy kosmetyki marki The Ordinary: słynny "krwawy" peeling AHA 30%+BHA 2% Peeling Solution, Glycolic Acid 7% Toning Solution oraz Granactive Retinoid 2% in Squalane. Ten ostatni jest słabo dostępny, więc szukam alternatywy, coś podpowiecie? Jesienią stawiam na złuszczanie i oczyszczanie cery, więc kiedy jak nie teraz kupować kosmetyki z kwasami czy retinolem?
Senkara Czeko Scrub.
Jesienią i zimą sięgam po słodkie otulające zapachy. W zeszłym roku moją miłością był peeling Śliwkowy MDM. W tym roku mam ochotę na gorącą czekoladę i najbardziej smakowity zapach ma właśnie ten z Senkary. Więc chętnie go poznam. 
Esencja nawilżająca.
Jesienią i zimą skóra nie ma łatwo. Ogrzewanie miejskie wysusza, wiatr i niskie temperatury na zewnątrz tylko pogarszają sprawę. Więc moim hasłem w tym okresie jest "nawilżanie, nawilżanie i jeszcze trochę nawilżenia". Oznacza to, że poza serum i dobrym kremem, skóra potrzebuje także nawilżającej esencji, która wzmacnia działanie innych kosmetyków. Wybór padł na COSRX Hyaluronic Acid Hydra Power Essence.

Jak widzicie, nie jest tego dużo, choć może skuszę się jeszcze na kilka wosków w jesiennych zapachach i jakiś umilaczy do kąpieli typu kule lub sole.
A jakie są Wasze plany zakupowe na najbliższe miesiące?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Stazyjka , Blogger