21:44

Eco Life Candles: Naturalne świece sojowe oraz świece do masażu.

Najlepsze sposoby na relaks po ciężkim dniu są dla mnie kąpiel w wannie, masaż oraz aromaterapia. Gdy można połączyć dwie ostatnie rzeczy, to jestem pierwsza chętna do testów! Jestem gotowa ciężko testować świece do masażu, serio :) Jako wielka fanka świec nie mogłam nie skusić się na nowe świece polskiej marki Eco Life Candles. Szczególnie gdy w domu jest małe dziecko, wtedy świece sojowe są szczególnie pożądane i mile widziane.


Naturalna Świeca Sojowa Wspomnienie Lata. Świeca w szkle zawiera 450 gr wosku, co daje nam średnio 45 godzin palenia. Za cenę 39 zł całkiem dobry deal. Szczególnie, że w składzie nie znajdziemy ani pochodnych ropy naftowej, parafiny i wosków palmowych. Bazę zapachową tworzą naturalne olejki eteryczne. Zapach "Wspomnienie Lata" to mieszanka trawy cytrynowej, cytryny, cedru, wanilii oraz mięty ogrodowej. zapach sam w sobie jest ładny, zrównoważony. Nie jest zbyt słodki ani zbyt rzeźki. Niestety, świeca jest dość słaba, zapach prawie nie roznosi się po mieszkaniu. Palony w kuchni jest wyczuwalny tylko w tym pomieszczeniu. W salonie zupełnie nie daje rady, bo zapach jest tak delikatny, że nikt nie domyśli się, że jest palona świeca. Może to i byłby plus, gdyby woń utrzymywała się po zgaszeniu świecy. Niestety tak się nie dzieje, więc dla mnie ta świeca jest totalnym rozczarowaniem i nie mogę Wam jej polecać.
Świeca do masażu "Słodka chwila" znajduje się w pięknym ceramicznym opakowaniu, zawiera 250 gr wosku. W składzie znajdziemy masło shea, olej kokosowy, olejki eteryczne oraz naturalny wosk sojowy. Świecę należy zapalić na około 5-10 minut, a następnie ciepły płynny wosk rozprowadzamy i wmasowujemy w skórę. Zawarte w niej oleje dobrze nawilżają skórę, więc masaż łatwo jest wykonać za pomocą tej świecy. Do tego zapach ładnie rozchodzi się w pomieszczeniu i utrzymuje się nawet po zgaszeniu świecy. Skóra po masażu także ładnie pachnie białą czekoladą i marcepanem. Wydajność też oceniam wysoko, bo używałam świecy dwukrotnie, a zużycie jest minimalne. Cena w 34 zł zachęca do zakupu. Obie świece znajdziemy w sklepie ekozuzu.
Reasumując, jeśli szukacie dobrej pod kątem składu świecy sojowej, która ładnie pachnie i jest bardzo delikatna, to mogę polecać Eco Life Candles. Jeśli jak ja, lubicie mocne wyraźne zapachy, to polecałabym świece np. O'Sheri lub Milkhouse. Co się tyczy świec do masażu, to gorąco polecam produkty marki Eco Life Candles, bo naprawdę są świetne jakościowo. Są wydajne, pięknie pachną i faktycznie nadają się do masażu.
Używałyście kiedykolwiek świec do masażu? Jakie marki możecie polecić mi do testów?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Stazyjka , Blogger