19:15

Prezenty na Walentynki: serduszka i nuty serca.

Do Walentynek pozostało dosłownie kilka dni i jeśli jeszcze Wasz M. jeszcze nie ma pomysłu na prezent dla Was, to pokażcie mu ten wpis. A nuż znajdzie coś odpowiedniego :)

Jaka kobieta odmówiła by prezentu w kształcie serduszka? Szczególnie jeśli jest miłośniczką makijażu. Chyba każdą z nas zachwyciła by paletka cieni Too Faced Bons Bons lub ich słynne róże? Trzeba też pamiętać o tańszych odpowiednikach z Makeup Revolution. Też są piękne i jakościowo całkiem fajne.

A może na Walentynki warto dać w prezencie perfumy? Każde będą dobre, bo wszystkie kompozycje mają nutę serca ;) Ale może warto też wybrać te z przesłaniem? Amor Amor, In Love Again. A może idziemy na całego i dajemy perfumy „Marry Me”? Na pewno nasza kobieta będzie zachwycona!

„Najlepszymi przyjaciółmi kobiety są brylanty” i jest w tym sporo prawdy. Każda kobieta ucieszy się z powodu nowych kolczyków, zawieszki czy pierścionka! Jak zawsze z pomocą przyjdzie Pandora, gdzie w regularnej ofercie znajdziemy mnóstwo pięknej biżuterii z motywem serca. Bardzo ciekawą kolekcję specjalnie z okazji Walentynek ma w swojej ofercie Apart. Na pewno znajdzie się coś odpowiedniego dla naszej drugiej połówki :)

Kobietki kochane, przyznajcie się, co najbardziej lubicie dostawać w prezencie od swoich mężczyzn?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Stazyjka , Blogger