21:28

Blogmas #2: Pomysły na świąteczne prezenty.Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało 12 dni. Część z nas już ma kupione wszystkie prezenty, część jeszcze się zastanawia czym obdarzyć swoich najbliższych. Mam dla Was propozycję prezentów jak dla kobiet tak i dla mężczyzn, choć przyznam, że wymyślenie czegoś fajnego dla naszych połówek nie było łatwym zadaniem.

Prezenty dla „Niej”.
Nie będę oryginalna, jeśli powiem, że kosmetyki są zawsze dobrym pomysłem. Ja najbardziej ucieszyłabym się z perfum, zestawu pędzli czy kosmetykom naturalnym. Nie można zapominać o biżuterii. Każda kobieta w większym lub mniejszym stopniu jest sroką, więc piękne kolczyki, bransoletka czy łańcuszek zawsze ucieszą. No i pierścionek, ten długo wyczekiwany czy zwykły biżuteryjny. Polecam przejrzeć ofertę Pandory, Ani Kruk czy Sotho, znajdziecie tam mnóstwo pięknych rzeczy. Prezenty dla Blogerki.
Jeśli Wasza koleżanka, siostra, druga połówka jest blogerką, to oprócz wyżej wspomnianych kosmetyków napewno uczeszy się z pięknych dodatków do zdjęć. Mogą to być lampiony, swieczki (np. moje ukochane Yankee Candle), kubki, maty i wiele innego. Także są w sprzedaży już gotowe tła do zdjęć, a dobry statyw zawsze jest mile widziany. Notatnik dla blogera też jest wspaniałym pomysłem, bo przecież trzeba gdzieś planować nowe posty, kampanie reklamowe i współprace :)

Prezenty dla „Niego”.

Przyznam szczerze, że fajny prezent dla mężczyzn jest tak samo trudny do odnalezienia jak kwiat paproci w Noc Kupały. Ja zawsze kieruje się aktualnymi zainteresowaniami mojego męża lub potrzebami. W zeszłym roku był to strój sportowy, gdyz zaczęliśmy chodzić na siłownię, jeszcze rok wcześniej dałam w prezencie dużą książkę pod tytułem „1000 przepisów na drinki i koktajle” oraz shaker i inne gadżety barmańskie, także były wełniany szalik i ciepłe rękawice, skórzana torba oraz perfumy i kosmetyki.
Prezenty są fajnym znakiem, lecz najważniejsze w Święta Bożego Narodzenia jest nasza miłość do bliskich, nasz czas i ciepło, jakim obdarzymy się wzajemnie. Pamiętajcie o tym, Kochani! W pogoni za prezentami w bitwie o karpia nie zapomnijmy o najważniejszych rzeczach jakimi są dobro, miłość, przyjaźń, troska.

 Po więcej świątecznych inspiracji zapraszam do moich kochanych dziewczyn:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Stazyjka , Blogger