20:17

Świece zapachowe Osheri – polskie, naturalne i mocne.Od ponad czterech lat jestem wielką fanką świec zapachowych amerykańskiej marki Yankee Candle. Ale w tym roku poznałam kilka innych, równie świetnych firm produkujących świece zapachowe. Wśród odkryć 2017 roku jest polska rodzinna pracownia Osheri, która ręcznie wytwarza świece i sama o sobie mówi, że wykonuje „Zapachy Twoich marzeń w kolorach Twoich snów”. Piękne, prawda?

Pracownia Osheri jest młodą firmą, której wszystkie produkty są robione ręcznie i barwione wysokiej jakości barwnikami. Świece zapachowe są tworzone z wosku sojowego a świece ozdobne z wysokiej jakości parafiny stosowanej również w przemyśle spożywczym. Jeśli zwracacie uwagę na to, z czego są robione świece, to jest to dla Was najlepszy wybór.
Jak na mój gust, świece wyglądają przślicznie. Piękne pastelowe kolory, ręcznie podpisana etykieta i ta słodka kokardka! Idealne do dziewczęcego pokoju lub do pomieszczeń urządzonych w stylu shabi shick.

W ofercie jest ponad 50 zapachów, świece są dostępne w trzech rozmiarach a woski w aż 4 formach: tabliczki, pastylki w puszkach, klasyczne tarty i wosk w granulkach. Osobiście mam małą świecę o zapachu „Kokos i Limonka” i jest to przepiękna mieszanka słodkiego kokosa z kwaskowatą limonką, zapach bardzo naturalny i apetyczny. A ta moc, cudo! Nawet tak mała świeca daje radę i napełnia zapachem całe mieszkanie. Nie jeden zapach YC przegrywa z tą świecą!
Nie mogę nie wspomnieć o tym, że świece Osheri mają drewniane knoty, co w efekcie daje iluzję kominka i trzask palonego drewna. Ja ten dźwięk bardzo lubię, dla mnie jest bardzo relaksujący i odprężający. Świeca równomiernie i bezproblemowo rozpala się do ścianek. Jest wydajna, bo paliłam małą świecę już 4 razy po ok. 4 godziny a jeszcze mam ponad połowę świecy.

Piękne naturalne zapachy w połączeniu z trzaskiem palącego się drewnianego knota – odrobina relaksu w miejskiej dżungli. Czego chcieć więcej podczas chłodnych i pochmurnych wieczorów.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Stazyjka , Blogger