19:18

Mgiełki do ciała Bath&Body Works – konkurencja dla drogich perfum?

Perfumy są dyskretną i skuteczną bronią kobiet. Dzięki nim można zrobić jasny przekaz, można zaintrygowac i uwieść mężczyznę. A można i odstraszyć! Właśnie z tych powodów kobiety tak lubią perfumy a producenci prześcigają się w tworzeniu ciągle to nowych zapachów! Ale nie każdego stać na drogie francuskie perfumy i tutaj znowu służą pomocą  marki kosmetyczne. I nie chodzi mi o podróby, czy „inspiracje” zapachem. W sklepach można znaleść bardzo ciekawe oryginalne zapachy za niewielką cenę. Zapachy z Zary, New Look czy mgiełki do ciała takich marek jak VS czy Bath&Body Works. Właśnie o mgiełkach BBW chcę Wam opowiedzieć.

Obecnie mam dwa zapachy: słodki tropikalny Waikiki Beach Coconut oraz typowo zimowy Winterberry Wonder. Ma duże pojemności mgiełek, całe 236 ml, więc starczą mi na wieki. Cena regularna wynosi 79 zł, ale są wersje mini i cena wtedy jest ok. 20-25 zł. Co do trwałości, to oba zapachy są równie trwałe. Winterberry Wonder na ubraniach czy szalikach trzyma się dwa-trzy dni. 

Waikiki Beach Coconut jest istnie tropikalnym koktailem zapachów: tytułowy kokos w połączeniu z owocami, żadnych cytrusów ale sprecyzować co to też nie mogę. Zapach nie jest przesłodzony, w upalne dni nie udusi ciężkością ale doda wakacyjnych klimatów plaży, morza i beztroski. 

Winterberry Wonder jest zapachem wyrazistym, słodkim o mocno wyczuwalnej nucie wanilii. Tytułowe owoce leśne przełamują słodkość swoją cierpkością. Zapach dobrze współgra z ciepłym zimowym swetrem, chłodnym rzeźkim powietrzem. Otula i ogrzewa. Wiecie, takie poczucie „cozy”: przytulnie, komfortowo i jakoś bezpiecznie. Myślę, że w cieplejsze dni będzie zbyt cieżki i duszący.

W sklepie BBW jest ogromny wybór zapachów, każdy znajdzie coś dla siebie. Są mgiełki bardzo proste i monozapachowe, ale można znaleść ciekawsze kompozycje. Byłam mile zaskoczona wyborem i jakością tych mgiełek. Już mam dwie kolejne na oku, ale raczej muszę nieco zmniejszyć moje zapasy, bo mam w czym wybierać!
Znacie zapachy Bath&Body Works? Czy obdarzacie zaufaniem mgiełki i taką formę produktów zapachowych?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Stazyjka , Blogger